Emma
tel. 81 563 20 19
fax. 81 479 72 37

EMMA MDT Sp. z o.o.

ul. Tarasowa 4/110
20-819 Lublin

NIP 712-332-28-74

tel./fax. 81 479 72 37

biuro@emma-mdt.pl

Aktualności
03.12
Nowy pracownik - oferta pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu sprzedaży.

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie w branży medycznej
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i doskonalenia własnych umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku

Wymagania:

  • Studia wyższe o profilu medycznym, biologicznym lub marketingowym
  • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu: Microsoft Office)
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, zaangażowanie, automotywacja
  • Samodzielna organizacja czasu pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • Realizacja zamówień (wystawianie faktur, kompletowanie zamówień)
  • Obsługa klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa trwałych relacji biznesowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Wsparcie prac organizacyjno-biurowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@emma-mdt.pl do 10 grudnia 2012r.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"